Selank Peptid

Selank Peptid

Selank, Rusya Bilimler Akademisi Moleküler Genetik Enstitüsü tarafından geliştirilen, nootropik, anksiyolitik bir peptittir. Konsantrasyonu, hafızayı geliştirmek, endişe ve sinirlilik duygularından kurtulmanın yanı sıra yeni koşullara adaptasyonu hızlandırmak için tasarlanmıştır.

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Nöropeptid Selank, insan vücudunun doğal olarak üretilen tetrapeptit Tuftsin'in sentetik bir türevidir. Selank, yaygın kaygı dahil olmak üzere anksiyete ve fobik bozuklukların tedavisinde anksiyolitik olarak kullanılır. Etkisi hafif benzodiazepinlere benzer, ancak sakinleştirici etkisi yoktur. Nootropik bileşeni olan seçici bir anksiyolitik olarak, Selank, depresyon, korku ve genel kaygı tedavisi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda psişik gerginliği azaltır.


Şartname

Eşya yok:

LYP0034

Ürün adı:

Selank

Eş anlamlı

TP-7, Selank; TP7; TP 7; Selank vücut geliştirme; Selank peptid

CAS:

129954-34-3

Moleküler Formül (MF):

C33H57N11O9

Moleküler Kütle (MW):

751,9

Görünüm:

Beyaz toz

Saflık:

>% 98

Sıra:

thr-lys-pro-arg-pro-pro gli

InChi Anahtarı:

JTDTXGMXNXBGBZ-YVHUGQOKSA-N-

Adedi:

10 Flakon (1 kit)

Üretim kapasitesi:

Ayda 100kg

 

İşlevler ve Özellikler

Selank, öğrenmeyi geliştiren ve yan etkileri veya bağımlılık riski olmadan enerjiyi artıran bir anti-anksiyete bileşiğidir. Küçüktür ve en doğal olarak ortaya çıkan proteinlerin boyutunun sadece bir bölümüdür. Tuftsin adı verilen bir peptid dizisinin stabilitesini artıran başka bir diziyle birleştirilmesiyle elde edilmiştir. Tuftsin doğal olarak meydana gelir ve IgG'nin (bir antikor) bir parçasını oluşturur. Tamamen farmakolojik bir açıdan bakıldığında, selank dayandığı endojen peptid olan tuftinin etkilerinin çoğunu taklit eder. Bu etkiler, T yardımcı hücrelerin dengesini ve İnterlökin-6 ekspresyonunun modülasyonunu içerir. Ek olarak, selankanın beyin kaynaklı nörotropik faktörün (BDNF) ekspresyonunu modüle edebileceğini gösteren kanıtlar vardır.


Etkileri

  • Konsantrasyon geliştirmek, hafızayı geliştirmek

  • Antidepresif etkiler

  • Anksiyolitik / Kaygıyı Azaltma

  • Nootropic / Bilişsel Arttırıcı

  • immünomodülatör

  • Serotonin, Noradrenalin ve Dopamin Modülasyonu

  • Kilo Alma ve Kolesterolü Düşürmenin Önlenmesine Yardımcı Olabilir

  • Dalaktaki Enflamasyonu Azaltabilir

  • Tansiyonu Düşürebilir ve Beyine Kan Akışını Artırabilir


Yan etkiler

Selank peptidi düşük toksisite profiline sahiptir. Normal seviyeden 500 kat daha yüksek bir doz aşımı insanlar için zararsız olduğu kanıtlanmıştır. Araştırmacıların büyük çoğunluğu, “yan etki içermeyen” bir bileşik olduğunu bildiriyor. Bazıları doz aşımının yorgunluğa neden olabileceğine inanıyor.


Uygulama

Selank oral olarak biyolojik olarak mevcut değildir, çünkü hidrolize edilecek ve bağırsaktaki amino asitlerine parçalanacak bir peptittir. Dolayısıyla, iki uygulama yöntemi burun içi ve deri altı enjeksiyonudur. Liyofilize / dondurulmuş satın alırsanız kurutulmuş selank tozu. mümkünse buzdolabında tavsiyelerde bulunmamıza rağmen, genel olarak 3 ay stabildir. Liyofilize edilmiş selank enjeksiyon veya intranazal uygulamaya elverişli olmadan önce bakteriyostatik su ile sulandırılmasını gerektirir.

 


Hot Tags: selank peptidi, toptan, fiyat, satın almak, devir, vücut geliştirme, kas geliştirme, ücretsiz örnek
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Adipotid Peptid

Sorgulama