Adipotid Peptid

Adipotid Peptid

adipotid peptidi ayrıca bu hücrelerin kanlanmasını hedefleyerek yağ hücrelerini düz ve basit bir şekilde öldüren FTPP veya proapototik peptittir. İlginç bir şekilde, adipotid yağ hücrelerinde bulunan kan damarlarını vücudun geri kalan kısmındaki kan damarlarından ayırt edebilir ve bu nedenle oldukça seçicidir. Adipotidin temel özelliği hızlı kilo kaybı özelliğidir.

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Adipotid genellikle bir peptid olarak tanımlanır - ancak bir peptid değildir. Adipotid bir peptodomimetiktir ve küçük madde zincirlerinden (bu madde proteine benzer) yapıldığı için bir peptitten farklıdır. bu hücrelerin kanlanmasını hedefleyerek düz ve basit yağ hücrelerini öldürür. adipotid peptidi ayrıca bu hücrelerin kanlanmasını hedefleyerek düz ve basit yağ hücrelerini öldüren FTPP veya proapototik peptid. İlginç bir şekilde, adipotid yağ hücrelerinde bulunan kan damarlarını vücudun geri kalan kısmındaki kan damarlarından ayırt edebilir ve bu nedenle oldukça seçicidir. Adipotidin temel özelliği hızlı kilo kaybı özelliğidir.


Şartname

Eşya yok:

LYP0023

Ürün adı:

adipotid peptidi

Eş anlamlı:

FTPP: Yağ Hedefli Proapoptotik Peptid; adipotid peptidi; fttp adipotide

Moleküler Formül (MF):

C111H204N36O28S2

Moleküler Kütle (MW):

2555.22 g / mol

Görünüm:

Beyaz kristal toz

Saflık:

≥99%

Sıra:

Cys-Lys-Gly-Gly-Arg-Ala-L ys-Gly-Gly-Arg-Ala-Lys-Asp-Cys-Gly-Gly - (L ys-Asp-Cys-Gly-Gly - (Lys- Leu-Ala-L, ys-Leu-Ala-Lys-Leu-Ala-L, ys-Leu-Ala-Lys) 2

Adedi:

10 Şişeler

adipotid peptidi


İşlevler ve Özellikler


Adipotid, kanser hücrelerinin kanlanma eksikliğini sağlamayı ve büyümesini önlemeyi amaçlayan Dr. Wadih Arap ve Renata Pasqualini tarafından icat edilen bir kanser tedavi yöntemidir. Bununla birlikte, Adipotid'in rolü kanda yağ hücrelerini fagositoz olduğunu, ölmeye zorladığını ve vücut tarafından emildiğini gösterir. Sıçanlarda ve maymunlarda başarılı ön denemeler tamamlanmış olmasına rağmen, dehidratasyon ve küçük böbrek hasarı gibi bazı olumsuz yan etkiler, tedavi edilmediği takdirde böbrek yetmezliğine yol açabilecek bazı olumsuz etkiler kaydedilmiştir. Bu formül kilo kaybını teşvik etmek için tasarlanmıştır ve bu fayda klinik öncesi çalışmalar ile doğrulanmıştır. fttp adipotid, kanla vücut yağını (yağ dokusu) tedarik ederek spesifik kan damarlarını hedef almak için tasarlanmıştır. İşlem, yağ hücrelerinin bu damarlar üzerinde beslenmeye başlaması için zorlayarak damarlarınızda küçülmesine neden olur. Tüm bu mekanizma normalde çok hücreli organizmalarda meydana gelen bir PCD şekli olan apoptoza yol açar. Bazı yağ hücrelerinin, canlı kalabilmek için ihtiyaç duydukları beslenmeyi önlemesini sağlayarak, kan akımı yoluyla, bu peptit benzeri formül, hızlı kilo kaybı sonuçları sağlar. Rhesus maymunları bugüne kadarki tek test konusu olmasına rağmen, bu deneysel formül insan denekleri umut ediyor. Bu süreç, belirli miktarda karın yağ kütlesinin kaybı ile sonuçlanır.


Yan etkiler

Rhesus maymunları, bu peptid benzeri formülle tedavi edilirken yüksek enerji seviyeleri ve genel canlılık sergilemiştir. Adipotid tedavisi sırasında herhangi bir gastrointestinal rahatsızlık göstermediler veya iştahlarını kaybetmediler. Bu olumsuz yan etkilerin eksikliği, bağırsaklardaki lipitlerin emilimini en aza indiren birçok onaylı ilacın aksinedir.

Adipotid psikolojik semptomları tetiklemeden çalıştığından, nörotransmiter maddenin modülasyonuna neden olmaz. Ayrıca, amfetamin tipi bir mekanizmaya sahip değildir. Bu nedenle Adipotid kullanan kadın ve erkekler, gastrointestinal yan etki riski olmadan yararlara erişebilir.

Bununla birlikte, bu formül böbrekler üzerinde etkili olduğu görülmüştür. Doz miktarları değiştirilerek böbrek fonksiyonu üzerindeki olumsuz etkinin geri dönüşümlü olduğu bulundu. Araştırmacılar böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek için dozajlarını ayarladıkları için test maymunlarının hiçbiri uzun süreli böbrek hasarına maruz kalmadı.


Dozaj

Önerilen Enjeksiyon Doz başına doz: vücut ağırlığının kg'ı başına 43 mg. Lütfen uygulamadan önce doktorunuzdaki talimatları izleyin.


Diğer ürünler

PEPTİTLERHayır

Kimyasal ad

Şartname

1

Melanotan 1

10 mg / Flakon

2

PEG MGF

2 mg / Flakon

3

Sermorelin asetat

2 mg / Flakon

4

Oksitosin

2 mg / Flakon

5

Triptorelin asetat

2 mg / Flakon

6

Gonadorelin asetat

2 mg / Flakon

7

Epithalon

10 mg / Flakon

8

Thymosin β4 (TB500)

2 mg / Flakon

9

Thymosin β4 (TB500)

2 mg / Flakon

10

Thymosin β4 (TB500)

5 mg / Flakon

11

ACE-031

1 mg / Flakon

12

BPC-157

2 mg / Flakon

13

Tesamorelin

2 mg / Flakon

14

DSIP

2 mg / Flakon

15

Adipotide

2 mg / Flakon

16

HGH

10IU / Flakon


Hot Tags: adipotid peptid, toptan, fiyat, satın almak, devir, vücut geliştirme, kas geliştirme, ücretsiz örnek
Bir çift:Selank Peptid Sonraki:Dsip Peptid

Sorgulama