Steroid İstifleme: Ne Yapar ve Nasıl Yapar?

- Oct 04, 2019-


Bu makale yalnızca referans olması için deneyimli bir kişi tarafından yazılmıştır: Paylaşımı takdir edin!

İlk steroid yığınını yaparken, üç farklı steroidden ikisini seçmemiz gerektiğini düşünüyorum. Artık vücudunuzun bu testosteron bazlı steroidlere verdiği yanıtı ve e2'nin 500 mg'lik haftalık dozda yan etkilerini nasıl kontrol edebileceğinizi biliyorsunuz. Bu bilgi, ilk yığın kullanımınız için değerlidir. Şimdi yapmamız gereken artıları ve eksileri tartmak ve istifleme için diğer iki kurucu steroidden birini seçmek. 19 normalden oluşan steroidler çok ilginç bir madde sınıfıdır. Kas kütlesini arttırmada etkilidirler, ancak onluk daha hafif ve daha az yan etkiye sahiptir. Bu nedenle, 19nor steroid, on kesinlikle kesinlikle ilk tercihtir. Ancak, herhangi bir döngüye girmeden önce, vücudunuzun ona olan tepkisini bulmak için akıllıca davranmalısınız. Peki ya DHT? İlginç bir şekilde, bu tip bir steroidin güçlü bir kas arttırıcı etkisi yoktur, ancak bazı istenen etkileri vardır. Bunlar erkek hormonlarıdır ve aromatize etmezler, fakat kas hacmini arttırmazlar. Bu kategorideki hacimdeki en etkili artış, Oxymetholone, anavar ve stanozolol'dur. Diğer çeşitlerin temel etkisi sebumu azaltmaktır. DHT gibi steroidlerin temel işlevinin kas hacmini artırmak yerine kas ayrımını arttırmak olduğunu söyleyebilirsiniz.

Bu yüzden benim önerim, haftada 400 mg testosteron, örneğin 500mg testosteron gibi karışık bir on yıl ve testosteron döngüsü gerçekleştirmektir.

Östrojen karşıtı dozunuz, sadece testosteronla başladığınız dozla aynı olmalıdır. On yılın aromataz ifadesini düzenleyeceğini unutmayın, böylece vücudunuzun e2 içeriği önceki testosteron döngüsünden daha yüksektir. Bu, AI dozunu biraz artırmanıza neden olabilir ve olmayabilir, ancak dikkat etmeniz gerekebilir. Şu anda, biriktirdiğiniz bilgiler yığın döngüsünde ileriye dönük olabilir. Ayrıca 19nor gibi steroidlerin vücutta prolaktin artışına neden olduğunu da belirttim. Daha belirgin yan etkiler cinsel bozukluk ve emzirmedir. Bu yan etki, pramipeksol gibi bir dopamin uyarıcısı kullanılarak kontrol edilebilir. Bu yüzden e2 kontrol etmenin tüm yan etkileri kontrol etmenin anahtarı olduğunu söyledim. E2 kontrolü iyi ise, diğer yan etkilerin temeli olmayacaktır. Önceki virgin C'de biriken tecrübe ve bilgiyi kullanarak, bu döngünün gövdesindeki östrojen kontrol edilir, böylece pct yaptığınızda, geri kazanım çok hızlı olur ve hcg miktarı kontrol edilebilir. Bu yüzden testosteron döngüsünün getirdiği ilk bilgi çok yararlıdır.

Döngülerinizin şu ana kadar iyi olduğunu ve yan etkilerin iyi kontrol edildiğini ve sonuçların iyi olduğunu varsayalım. Peki sonra ne yapacaksın? Belki bir steroid olan DHT'yi nasıl çalıştığını görmek için döngüye sokmanın zamanı gelmiştir.


DHT'yi hibrid plana sokmaya nasıl başlarız? Yukarıda bahsedildiği gibi, DHT, kullanıcıların hacimden daha iyi kas çözünürlüğü elde etmelerine yardımcı olan bir ilaçtır. Ancak, bazı istisnalar vardır. Ve bu "istisnalar" dan bir veya ikisini karışımda kullanmanızı öneririm. Bu nedenle, bu karma döngü sekiz hafta kullanarak 500 mg testosteron, 400 mg deka ve 60-80 mg anavar veya stanozolden oluşabilir. Bu, üç farklı kompozisyon ile karışık bir steroid yığınıyla sonuçlanır. Ancak herhangi bir DTH steroidinin anti-östrojenlerin yerini alamayacağına dair bir açıklama yapmak istiyorum. DTH steroidleri androjenlerin ve östrojenlerin dönüşümünü etkileyebilir, böylece laktasyona verilen cevabı hafifçe zayıflatır, ancak insan vücudundaki östrojen seviyelerini düzenlemez. Bu yüzden dolaşıma anti-östrojen ilaçlar eklediğinizden emin olun. Yol boyunca uyuşturucu karşıtı ilaçların miktarı üzerinde daha iyi bir kontrol sahibi olduğunuza inanıyorum. DTH steroidlerin ana yan etkisi, erkek kellikine neden olmasıdır. . Spiro ve Nizoral şampuanın topikal uygulaması gibi bu yan etkiyi bastırmanın birçok yolu vardır. Burada steroid karışımının yan etkilerinin ve etkilerinin sadece üst üste konmadığını açıklamak istiyorum. Bazen yan etkiler birbirini iptal eder. Örneğin, stanozolol progesteron için reseptörü aktive etmez ve kartın kendisi bir progesterondur. Bu nedenle, stanozolol ve daikanın kombinasyonu progesteronun yan etkilerini hafifletebilir, çünkü stanozol aslında kartın progesteron reseptörlerini aktive etmesini önler. Tersine, stanozolol eklem ağrısına neden olabilir ve kart eklem ağrısını ve rahatsızlığını giderici bir işleve sahiptir. Bu iki ilacın kombinasyonu faydaları maksimuma çıkarır ve yan etkileri azaltır. Bu nedenle, steroidlerin rolü sadece kasın içinde değil, aynı zamanda azaltıcı yan etkilerin sinerjik etkisindedir.

Şimdiye kadar, birçok farklı steroid karışımını ele aldık ve her döngüde öğrendiğiniz bilgilerin bir karışımda olabileceklere nasıl tepki vereceğimizde rol oynadığını anlayabilirsiniz. Bununla birlikte, birçok durumda, ilaçların kombinasyonu kişiden kişiye değişir. Örneğin, benim için uzun süredir daha yüksek doz testosteron buldum ve 19nor steroid ve orta doz DTH steroidlerin daha iyi çalıştığı görülüyor. Farklı steroid türlerinin farklı etkilerini ve birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerini anlamak, sizin için en iyi karışımı kademeli olarak bulmanızı sağlar. Bu bilgiyi öğrenmek için biraz zaman ayırmak, yan etkileri azaltırken iki artı 2 eşdeğeri beşin faydasını en üst düzeye çıkarmanıza olanak sağlar. Sistematik bir yaklaşımla, yan etki riskini azaltırken, sizin için en iyi olan planı kademeli olarak bulmak için farklı karışımlar deneyebilirsiniz. Bilgi birikimi aynı zamanda vücudunuzu anlamanıza, ilaçlara verdiği cevabı ve olası yan etkileri önlemek için ne yapmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu bilgiyi en baştan öğrenirseniz, çok hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz ve steroidleri kullanmak size hoş sonuçlar verecektir.


Neden steroidler en iyi şekilde istiflenir?

Steroidlerin kombinasyonu, çeşitli farklı steroidlerin kombinasyonuna karşılık gelir; nihai amaç, kullanım etkisini, her bir sterol tipinin tek başına kullanmanın etkisinden daha belirgin hale getirmektir. Temel olarak, steroidlerin karıştırılmasının nihai amacı 2 + 2 = 5 olarak anlaşılabilir. Bununla birlikte, karıştırmanın faydaları bundan daha fazladır. Bu yol, yalnızca birlikte kullanımın etkisini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda yan etkileri de azaltır.

Steroid kullanımı tarihinde insanlar çok erken karıştırmaya başladı. Steroid kullanıcıları tarafından, birçok farklı steroidin karıştırılmasıyla bileşik bir etkinin elde edilebileceği uzun zamandır bilinmektedir. Karışımın, kullanıcıların daha iyi sonuçlar için daha az miligram steroid tüketmesine olanak sağladığı söylenebilir.

İnsan vücudunda steroid yığınlarının oluşmasının birçok nedeni vardır. Bazı insanlar istiflenmenin kaçınılmaz olduğunu söyler çünkü birçok insan testosteron kullanımı açısından, testosteron bazal seviyelerinin yapay alımının, hormon merkezinin kendisi tarafından salgılanan testosteron üretiminin yerini alabilmesi gerektiğine inanmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir steroid türünün içilmesi “istiflenme” ile sonuçlanacaktır. Ancak, gerçekler bundan çok daha fazlası. Karıştırma steroidlerinin testosteronun etkilerini arttırdığı gösterilmiştir. Örneğin, 500 mg testosteron ve 500 mg yedek kart kullanmanın etkisi, yalnızca 1000 mg testosteron kullanmaktan çok daha iyidir. Bu, testosteron testosterondan daha etkili olarak açıklanabilir, bu nedenle gerçek çıktı daha iyidir.

Bu sorunu çözmek için, farklı türde sterollerin üç temel kaynağını gözden geçirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Steroid tabanı:

Testosteron Vakfı: İlk önce testosteron steroidlerine bakarız. Örneğin, kuvvetli bir şekilde takviye eden testosteron ve Boldenone, bu steroidlerin etkisi testosteronun etkisi ile tamamen aynıdır. Çoğu aynı derecede aromatizasyona sahip olacak. Bu nedenle, testosteron bazlı steroidlerin, yan etkileri azaltmak için vücuttaki östrojen miktarını kontrol etmek için aromataz inhibitörleri kullanması amaçlanmıştır.

19nor Steroidler: Bu steroid sınıfı 19 testosteron içermez. Bu aslında Nandrolone ve Trenbolone'yu oluşturan esterlerin küçük bir kısmıdır. Bu steroidler, progesteron reseptörleriyle yakından bağlantılı ve ayrıca prolaktin fonksiyonunun arttığı düşünülmektedir. Prolaktin yan etkilerini önlemek için ellerinizde dopamin uyarıcıları bulunduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu steroidler büyük ölçüde aromatik olarak östrojenlere dönüştürülmez.

DHT bazı: Bu steroidlerin tümü DHT gruplarını içerir. Onlar hiç östrojen aromatize değil. Başlangıçta DTH grupları içeren steroidlerin yan etkileri erkek kellik belirtilerine yoğunlaşmıştır. DHT saç dökülmesine neden olan erkek bir hormondur. Bu nedenle, steroidlerinin yan etkileri vardır. DTH içeren yaygın steroidler arasında stanozolol, rehabilitatif primobolan, masteron vb.

Şimdi üç farklı steroid bulduğumuza göre, farklı kompozisyonların onları nasıl karıştıracağı ile ne ilgisi var? Steroid bilgimizi etkili steroid karışımı için nasıl kullanırız? En iyi yöntem, farklı steroid çevrimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek olabilir (örneğin, bir kişinin virgin C ve sonraki C takibi gibi), böylece steroidlerin farklı steroid özelliklerini etkili bir şekilde kullanmak için nasıl kullanacağınızı gerçekten anlayabilirsiniz.

Birçok insan (ben dahil), her steroid kullanıcısının yalnızca testosteron ile çevrilmesi gerektiğine inanıyor. Aşağıda, böyle bir bakire C'nin kesinlikle akıllıca bir seçim olduğunu göstermek için birkaç neden açıklamaya odaklanacağım. İlk olarak, testosteron doğal olarak insan vücudunda üretilir. Dışarıdan aldığımız testosteron, vücudun kendisi tarafından üretilen testosteron ile aynı fonksiyondur. Bu hormon vücudumuzda zaten var, bu yüzden bu döngüdeki ilk birikim vücuttaki testosteron miktarını artırmak. Yukarıda belirttiğim gibi, insan vücudunun testosterona ihtiyacı var, ancak steroid alımımız testosteronun salgılanmasını etkiliyor, bu yüzden tek yapmamız gereken testosteronun bir kısmını insan vücudu yerine dışarıdan eklemek. Küçük miktarlarda testosteron kendi içinde. Testosteron östrojen aromatize olduğundan, yan etkilerin olumsuz etkilerini önlemek için uygun önlemleri almamız gerekir. Yavaş yavaş öğrendiğiniz gibi, östrojenin etkileri, steroidlerin olası tüm yan etkilerinde bizim dikkatimiz ve kontrolümüze en çok ihtiyaç duyanıdır.

Tamam, şimdi haftada 500mg testosteron gibi bakire C'yi tamamladıysanız. E2'nin yan etkilerini kontrol etmek için emmeracetam, airmidex gibi bir aromataz inhibitörü kullanıyorsunuz. Aynı zamanda dolaşımda küçük bir doz HCG (insan koryonik gonadotropin) kullanırsınız. Doğru zamanda tamoksifen ve klomifen yüzdesi kullandınız ve iyice düzelttiniz. Antrenmanınız ve diyetiniz iyi düzenlenmiş ve çok fazla kas var. C'deki yan etkiler iyi kontrol edilir ve vücut hızla iyileşir. Bunların bir kan testi ile onaylanması gerekir. Döngünün başlamasından önceki kan testi başlangıç verilerinizi belirler. Döngüdeki kan testi, vücudun e2 kontrolünün yerinde olup olmadığını kontrol etmek için kullanılır. PCT'den sonraki kan testi, vücudun normal işlevini tamamen geri alıp almadığınızı tespit etmek için kullanılır. Peki bir sonraki döngüde ne yapıyorsunuz? İlk önce, seçimlerinizi dikkatlice tartmak için bir dakikanızı ayırın

İlk steroid karışımınızı yaparken, üç farklı steroidden ikisini seçmemiz gerektiğini düşünüyorum. Artık vücudunuzun bu testosteron bazlı steroidlere verdiği yanıtı ve e2'nin 500 mg'lik haftalık dozda yan etkilerini nasıl kontrol edebileceğinizi biliyorsunuz. Bu bilgi ilk karma kullanımınız için değerlidir. Şimdi yapmamız gereken artıları ve eksileri tartmak ve karıştırmak için diğer iki kurucu steroidden birini seçmek. 19 normalden oluşan steroidler çok ilginç bir madde sınıfıdır. Kas kütlesini arttırmada etkilidirler, ancak kart daha ılımandır ve daha az yan etkisi vardır. Bu nedenle, 19nor steroid, kart kesinlikle ilk tercihtir. Bununla birlikte, herhangi bir döngüye girmeden önce, vücudunuzun karta verdiği tepkiyi anlamak için akıllıca davranmalısınız.

Bu yüzden benim önerim, haftada 400mg testosteron, örneğin 500mg testosteron gibi karışık bir kart ve testosteron döngüsü uygulamak.

Östrojen karşıtı dozunuz, sadece testosteronla başladığınız dozla aynı olmalıdır. Kartın aromataz ekspresyonunu düzenleyeceğini unutmayın, böylece vücudunuzun e2 içeriği önceki testosteron döngüsünden daha yüksektir. Bu, AI dozunu biraz artırmanıza neden olabilir ve olmayabilir, ancak dikkat etmeniz gerekebilir. Bu zamanda, biriktirdiğiniz bilgi karışık döngüde ileriye dönük olabilir. Ayrıca 19nor gibi steroidlerin vücutta prolaktin artışına neden olduğunu da belirttim. Daha belirgin yan etkiler cinsel bozukluk ve emzirmedir. Bu yan etki, pramipeksol gibi bir dopamin uyarıcısı kullanılarak kontrol edilebilir. Bu yüzden e2 kontrol etmenin tüm yan etkileri kontrol etmenin anahtarı olduğunu söyledim. E2 kontrolü iyi ise, diğer yan etkilerin temeli olmayacaktır. Önceki virgin C'de biriken tecrübe ve bilgiyi kullanarak, bu döngünün gövdesindeki östrojen kontrol edilir, böylece pct yaptığınızda, geri kazanım çok hızlı olur ve hcg miktarı kontrol edilebilir.

Bundan bahsedersek, DHT'yi hibrid plana nasıl sokmaya başlarız? Yukarıda bahsedildiği gibi, DHT, kullanıcıların hacimden daha iyi kas çözünürlüğü elde etmelerine yardımcı olan bir ilaçtır. Ancak, bazı istisnalar vardır. Ve bu "istisnalar" dan bir veya ikisini karışımda kullanmanızı öneririm. Bu nedenle, bu karışık döngü, sekiz hafta boyunca kullanılan 500 mg testosteron, 400 mg kart ve 60-80 mg oksandrolon veya stanozolden oluşabilir. Bu, üç farklı kompozisyon ile karışık bir steroid yığınıyla sonuçlanır. Ancak herhangi bir DTH steroidinin anti-östrojenlerin yerini alamayacağına dair bir açıklama yapmak istiyorum. DTH steroidleri androjenlerin ve östrojenlerin dönüşümünü etkileyebilir, böylece laktasyona verilen cevabı hafifçe zayıflatır, ancak insan vücudundaki östrojen seviyelerini düzenlemez. Bu yüzden dolaşıma anti-östrojen ilaçlar eklediğinizden emin olun. Yol boyunca uyuşturucu karşıtı ilaçların miktarı üzerinde daha iyi bir kontrol sahibi olduğunuza inanıyorum. DTH steroidlerin ana yan etkisi, erkek kellikine neden olmasıdır. . Spiro ve Nizoral şampuanın topikal uygulaması gibi bu yan etkiyi bastırmanın birçok yolu vardır. Burada steroid karışımının yan etkilerinin ve etkilerinin sadece üst üste konmadığını açıklamak istiyorum. Bazen yan etkiler birbirini iptal eder. Örneğin, stanozolol progesteron için reseptörü aktive etmez ve kartın kendisi bir progesterondur.

Bu nedenle, stanozolol ve daikanın kombinasyonu progesteronu azaltabilirBir çift:Temsilcinin İşbirliği Şartları Sonraki:Ücretsiz örnek tanıtım