Testosteron Enjeksiyonu Sonrası Ağrı Normal mi?

- Jun 11, 2019-

Ağrı, ateş, doku hassasiyeti bazı ilaçların enjeksiyonundan sonra kısmi bir reaksiyondur,

Öncelikle, kullandığınız ilaçların gerçekliği doğrulayıp doğrulayamayacağını belirlemeliyiz. Gerçekliği doğrulayamayan birçok ürün ve aseptik işlem şüphesi olabilir. Piyasadaki birçok müşteri, orijinalliği doğrulayamadığını görecek ve daha da şaşırtıcı olanı çıplak şişe.

İkinci benzil alkol muhtevası işleme işlemi yerinde olmayabilir. Benzil alkol bir çözücü, bir plastikleştirici, bir koruyucu olarak kullanılır ve parfüm, sabun, ilaç, boya ve benzerlerinin imalatında kullanılır. Solüsyonun sterilitesini sağlamak için ml başına ya da bir tedavi olarak daha yüksek steroid konsantrasyonlarının teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Üçüncü heptanoat, çoğu insan tarafından iyi tolere edilen testosteron heptanoat gibi özellikle hafif bir ester grubudur ve kısa bir ester zinciri ile karşılaştığında, önemli bir ağrı ve bir hidroksi ester ile ilgili başka problemler vardır. propiyonat önemli bir reaksiyona sahip olacaktır. Ayrıca penik asit ester intoleransı olan az sayıda insan vardır. Bu durumda, testosteron yerine p-pentil propiyonatlı testosteron kullanılabilir.


Acı nasıl hafifletilir? Basit bir yöntem.

Temiz bir sıcak havlu, sıcak kompres ile birleştirilmiş bir parça çiğ patates cipsi, ardından şişme ve ağrıyı azaltmak için enjeksiyondan sonra bölgeyi bulaşmak için diklofenak dietilamin. Bu yöntem birkaç gün kesintisiz çalışma ile hafifletilebilir.


Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Ücretsiz