2019 En İyi Egzersiz Uygulamaları

- Jul 19, 2019-

2019 en iyi egzersiz uygulamaları


Yaz için hazırlanmak için bu ekstra kilo için çalışırken veya daha aktif bir yaşam tarzı oluşturmakla ilgileniyor olsanız da, akıllı telefonunuz mükemmel bir egzersiz arkadaşıdır - sadece egzersizinize eşlik edecek müzik çalmak için değil. Adım adım talimatlardan (pahalı bir eğitmen gibi), telefonunuzdaki sağlık izleme uygulamalarıyla senkronize edilen veri izleme egzersizine kadar her şeyi içeren en iyi egzersiz uygulamalarından bazılarına göz atın. Egzersiz rutininiz kuvvet antrenmanı, yoga, koşma veya başka bir spor formunu içerirse, egzersiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak harika bir egzersiz ortağı bulacaksınız.


Ÿ   PEAR Kişisel Spor Antrenörü (Android, iOS: Ücretsiz)

PEAR Kişisel Spor Antrenör uygulamaları ( Android , iOS ), tamamen performansınıza göre değişen çeşitli fitness seviyeleri ve yoğunlukları için kullanıcılara zengin bir dizi egzersiz programı sunar. Çok çeşitli egzersiz paketlerine ve antrenörlere göz atabilirsiniz; uygulama, performansınızı takip etmenize ve ölçümleri diğer fitness uygulamalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan çeşitli fitness izleyicileri ve cihazlarıyla iyi çalışır. PEAR, sınırlı sayıda egzersiz programı ile ücretsiz bir seviyeye sahiptir, ancak uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için, egzersiz kütüphanesine ve ekstra özelliklere sınırsız erişim sağlayan premium aboneliği (aylık 5,99 $) isteyeceksiniz.

Ÿ   Benim Fitness Harita (Android, iOS: Ücretsiz)

Armour'un Haritası altında Sporum ( Android , iOS ) , 600'den fazla spor aktivitesi kaydeder ve 400'den fazla cihazla senkronize eder ve kullanıcılara atletik performanslarının tam bir resmini sunar. Kullanıcılar yakındaki koşu rotalarını arayabilir veya favori rotalarını paylaşabilir. Harita Sporum GPS tabanlı egzersizler için harcanan hız, mesafe ve yakılan kalorilerle ilgili verileri korur; yeni kişisel hedefler belirlemek için bu verileri kullanabilirsiniz. Benim Fitness Haritam topluluğuyla, kullanıcılar arkadaşlarını motive etmenin yanı sıra zorluklara katılabilir. May My Fitness'ın son sürümleri hem Android Wear aygıtlarıyla hem de Apple Watch'la uyumludur . Uygulamanın premium sürümleri kişiselleştirilmiş eğitim programları ve kalp atış hızı bölgelerini izleme olanağı sunar.

Ÿ   Egzersiz Eğitmeni (Android, iOS: Ücretsiz)

Skimble's Workout Trainer ( Android , iOS ), kullanıcılara şekil vermenize yardımcı olacak adım adım sesli ve görüntülü talimatlar içeren binlerce ücretsiz egzersiz programı sunar. Altılı paket abs ister ya da bir sonraki yarış için koşullandırmanızı iyileştirmeyi hedefliyor olsanız da, Workout Trainer tam size göre bir rutine sahip. Yerleşik egzersiz programlarına ek olarak, kullanıcılar kendi özel rutinlerini oluşturmak ve çevrimiçi olarak paylaşmak ve uygulamanın topluluk tarafından paylaşılan rutinleri denemek için uygulamanın kütüphanesine erişebilirler. Birinci sınıf bir abonelik, HD egzersiz videoları, daha fazla egzersiz rutinleri ve reklamları kaldırma gibi daha fazla özelliği açar.

Ÿ   Nike + Eğitim Kulübü (Android, iOS: Ücretsiz)

Nike + Training Club ( Android , iOS ), profesyonel sporcular ve ünlüler tarafından tasarlanan egzersiz seansları ile en iyi egzersiz uygulamalarından biri olduğunu iddia ediyor. Egzersizler güç, dayanıklılık veya mobiliteye odaklanır ve üç farklı zorluk seviyesi sunar. Uygulamanın ses ipuçları, ekran yerine antrenmana odaklanmanızı sağlar; Nike + Training Club, Apple TV , Chromecast veya HDMI kablosu kullanarak bir televizyona da aktarılabilir . Bir antrenmanı tamamladıktan sonra, kullanıcılar özelleştirilmiş fotoğrafları veya posterleri Nike + topluluğuyla paylaşabilir. Uygulama, koşularınızı takip etmek için Nike + Run Club ile senkronize edilir; basketbol, spor eğitimi veya tenis gibi etkinliklere manuel olarak da girebilirsiniz.

Ÿ    ClassPass (Android, iOS: Fiyat değişebilir)

Mobil uygulamalar, eğitim araçları ve egzersiz rehberleri olarak harika olabilir, ancak canlı rehberli sınıf deneyimine gerçekten ihtiyacı olan bir türseniz ClassPass ( Android , iOS ) size yardımcı olabilir. Uygulama, yoga, Pilates, koşu ve kuvvet antrenmanı gibi çeşitli egzersiz modlarını içeren, yakındaki sınıfları ve etkinlikleri bulmanıza ve ayırt etmenize yardımcı olabilir. Filtreler ve arama seçenekleri, seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olur; böylece size en uygun egzersiz kitabını kaydedebilir, sosyal özellikler ise birlikte çalışabilmeniz için arkadaşlarınızla koordine etmenize yardımcı olur. Ayrıca etkileşimli egzersiz programlarını canlı ya da talep üzerine yayınlamanıza izin veren bir ClassPass Live premium aboneliği de bulunmaktadır. Fiyatlandırma bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterdiğinden , üyelik oranlarına göz attığınızdan emin olun .

Ÿ   JEFIT (Android, iOS: Ücretsiz)

JEFIT.com'un uygulamaları (Android, iOS ) , kuvvet antrenmanı ve vücut geliştirme yapmak isteyen kullanıcılar için inanılmaz bir kaynak görevi görüyor . Hedeflenen vücut kısmına göre sıralanmış binlerce rutin egzersiz veritabanına sahip olan uygulama, ayrıntılı talimatlar, bir egzersiz planlayıcısı, egzersiz günlüğü, ilerleme izleyici, sayısız zamanlayıcı ve seçenek ve JEFIT profilinizle senkronizasyon ile birlikte gelir. Ücretsiz sürüm reklam destekliyken, profesyonel sürümün daha fazla özelliği sunması ve reklamı kaldırması.

Ÿ   Aaptiv (Android, iOS: ayda 9.99 ABD Doları / £ 8.99)

Aaptiv ( Android , iOS ), beraberinde getirilen müzik çalma listeleriyle birlikte çeşitli egzersiz stilleri ve hedefleri için antrenör liderliğindeki ses antrenmanları sağlar. Kullanıcılar, koşu, bisiklete binme, yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman, 5k veya maraton antrenmanında, çevrimdışı kullanım için telefonunuza aktarılan veya telefonunuza indirilen antrenman rutinleri için, yüzlerce fitness sınıfından birini seçebilir. Egzersizler yakılan mesafe, süre, yoğunluk ve kaloriler için yapılandırılabilir.

Ÿ   Günlük Yanma (Android, iOS: 14,99 ABD Doları / 14,99 TL / aylık 14,99 ABD Doları)

Daily Burn ( Android , iOS ), yayınlayabileceğiniz ve çalışabileceğiniz günlük egzersizler sunarak grup egzersizlerinin enerjisini kanalize eder. Bu uygulama, canlı sohbetler ve özel konuklarla birlikte başlayanlar için tam vücut egzersiz programı sunar. Günün canlı antrenmanına ayırdığınız zamanı kaçırmış olsanız bile, yoga, yüksek yoğunluklu kardiyo ve kuvvet antrenmanı gibi çok çeşitli daha özel antrenman kurslarının yanı sıra talep üzerine aktarabilirsiniz. Ses antrenmanları eşliğinde, istediğiniz yerde alabileceğiniz bir eğitmen ve müzik eşliğinde rehberli kurslar bile dinleyebilirsiniz. Aylık 14,95 $ / 14,95 £ temel üyeliği günlük antrenmanlara ve antrenman kütüphanesine erişmenizi sağlarken, Premium antrenman (aylık 26,95 $) günlük antrenmanların genişletilmiş bir "365 En İyisi" kütüphanesi ekler.

Ÿ   Kineticoach (iOS: aylık 9.99 ABD Doları)

Kineticoach , gezginlerin ve sık kullanılan broşürlerin her zaman formda ve en iyi durumda kalmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve otel spor salonunuzun sınırlamalarına uyacak şekilde ayarlanmış özel egzersiz planları ve uygun zamanınız, spor hedefleriniz ve uygunluk ve deneyim seviyenizi sunar. Bu uygulama, rutininizi 1.000'den fazla egzersiz programı içeren zengin bir kütüphaneden oluşturur; birçoğu GIF ve video yönergelerinin yanı sıra yerleşik zamanlayıcılarla birlikte gelir.

Ÿ   ASICS Studio (iOS: 14 Günlük Ücretsiz Deneme)

Runkeeper'ın arkasındaki aynı ekipten , abonelere sınırsız rehberli ses egzersizine erişim sağlayan ASICS Studio geliyor . ASICS Studio, profesyonel antrenörler tarafından yürütülen ve motivasyonel müzik eşliğinde yapılan antrenmanlarla, vücut geliştirme veya kardiyo gibi çeşitli fitness hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabilir. Videolar ve fotoğraflar egzersiz eğitimlerini sağlarken, zamanlayıcılar ve sesli istemler egzersizin hızını izlemenizi kolaylaştırır. Çevrimdışı kullanım için egzersiz programı indirebilir ve ASICS Studio, fitness verilerinizi tek bir yerde saklamanıza izin veren Sağlık uygulamasıyla bütünleşir. Uygulama, 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir ve ardından egzersiz programlarına erişim için abone olmanız gerekir.

Ÿ   Sen Kendi Spor Salonunsun (Android, iOS: 4,99 $)

Zinde ve sağlıklı kalmak için pahalı bir spor salonu üyeliğine veya hacimli egzersiz ekipmanına ihtiyacınız yoktur. Siz Kendi Spor Salonunuzsunuz ( Android , iOS ), 200'den fazla farklı egzersiz ve rutin ve egzersiz dersleriyle, kendi vücut ağırlığınızı egzersiz cihazınız olarak kullanmayı öğretiyor. Mark Lauren'in kitap ve alıştırma sistemine dayanan YAYOG uygulaması, vücudunuzdan başka hiçbir şey kullanmadan egzersiz planları, kısa rutinler, ısınma ve soğuma sağlar. Videoların ve öğreticilerin repertuarını genişleten uygulama içi satın almalar olarak ek alıştırmalar kullanılabilir

Ÿ   5K'ya kadar kanepe (Android, iOS: 2.99 $ / 2.99 £ / 4.49 $)

Active.com'un Couch-to-5K ( Android , iOS ), kanepeli patatesleri ve sıradan koşucuları ve jogger'ları zaman içinde 5K'lık kurslarda çalıştırmalarını yavaşça kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, hırıltı enkazından yarış kazanana kadar dayanıklılıklarını artırmak için dokuz hafta boyunca haftada üç kez 20 ila 30 dakikalık bir eğitim kursu alırlar. Koşarken sizi motive etmek için eşlik eden ses ipuçlarıyla tamamlanmış dört sanal koç arasından seçim yapabilir, ilerlemenizi kolayca takip edebilmeniz için otomatik veya manuel kayıt yapabilirsiniz.

Ÿ   Freeletics Bodyweight (Android, iOS: Ücretsiz)

Freeletics Bodyweight ( Android , iOS ), tümü egzersiz ekipmanınız olarak yalnızca vücut ağırlığınızı kullanmak için tasarlanmış çeşitli kas gruplarını ve fitness seviyelerini kapsayan yüzlerce egzersiz rutini sağlar. Ses ve video kılavuzları, antrenmanlarınız için adım adım diziler sunar. Premium aboneler daha fazla antrenman planlarına, performans analizine, antrenman hedeflerine ve sadece küçük bir antrenman alanı gerektiren "2x2" antrenman moduna erişebilirler.

Ÿ   Yoga Stüdyosu (Android, iOS: 3,99 ABD Doları / 1,79 £ / 2,99 ABD Doları)

Gaiam'ın Yoga Stüdyosu ( Android , iOS ), 10 ila 60 dakika arasında değişen, 70'ten fazla yoga ve meditasyon sınıfından oluşan bir kütüphane içerir. Bu sınıflar, gücü, esnekliği, rahatlamayı, dengeyi ya da dördünün bir birleşimini ele alır ve uygulama süreye, odaklanmaya ve yetenek seviyesine göre filtrelemenize izin verir. Daha ileri Yoga Studio kullanıcıları, uygulamanın kütüphanesinden yaklaşık 300 poz ve 20 poz bloğundan kendi sınıflarını oluşturabilirler. Sınıf eğitmenleri Yoga Studio'yu Chromecast, Apple TV veya AirPlay kullanarak bir televizyonla senkronize edebilirken, kullanıcılar daha sonra Internet bağlantısı olmadan video indirebilir ve oynatabilir.

Ve aşağıdaki kaynaktan daha fazlasını görebilirsin

Kaynak: https://www.tomsguide.com/us/pictures-story/702-best-workout-apps.html


Bir çift:Kolay Erime Ham Toz Testi Enan Ve Deca Sonraki:YuTube'daki Şirket Yeni Güncellemeler