Hakkımızda

şirket Profili

Sadık Biyoteknoloji co., Ltd peptitler ve IVD reaktifleri konusunda uzmanlaşmış, peptit takviyesi, Kozmetik peptit, Veteriner peptid, In-Vitro Teşhis reaktifleri gibi kaliteli ve güvenli ürünler tam set sağlar.

Firmamız iyi eğitimli ve deneyimli bir Ar-Ge ekibi, çekirdek ekibi ile deneyimi 20 yıl. Ar-Ge merkezimiz GLP standardına uygun yetkili laboratuvardır. tam hassas aletler seti ile donatılmıştır, NMR, MASS, MS-HPLC, HPLC, IR, UV vb. Ürün:% s.

Kalite bizim hayatımız.

Loyalbiotech her müşteriye her zaman yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmetler sunmaktadır. Şimdiye kadar, ürünlerimiz ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Rusya, Kanada, Brezilya, Avustralya, Tayland, Filipin, Endonezya vb.Gibi 43 ilçeye ihraç edilmiştir.


Özel İmalat


Loyalbiotech peptidler ve steroid araştırma ve imalat için uzman bir şirket, fabrikamız gelişmiş ekipmanları ile donatılmış 4000m2 üzerinde bir alana sahip iki Ar-Ge laboratuarı vardır, bu arada, on yılı aşkın tecrübesi ile professonal bir Ar-Ge ekibimiz var, biz kalite kompleksi her türlü sağlayabilir peptidler ve anabolik steroidler ve özel imalat sağlar.


image image image

AR-GE Ekibi

80'den fazla kimyager ile Ar-Ge Ekibi, on yıldan fazla peptit ve steroid alanında specilising deneyimi.


Hassas aletler

Otomatik sentezleyici, büyük boyutlu preparatif arıtma sistemi ve kapsamlı hassas analitik cihazlar ile donatılmıştır: LC-Kütle, Kütle, HPLC, GC, UV, IR vb.


Özel Ar-Ge hizmeti

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için basit ila karmaşık, laboratuvar ölçeğinden ticari ölçeğe ve GMP'den GMP derecesine kadar peptit ve anabolik steroid özel sentezinde uzmanlık.


  GMP Üretim Fabrikası


Loyalbiotech factory


İki GMMP tesisi olan profesyonel GMP üretim fabrikası, biri hammadde (API) üretimi için, diğeri bitmiş dozaj üretim üretim hatları içindir. Büyük üretim kapasitesi tüm ticari miktarınızı karşılayabilir.

image

MP kılavuz tesisi


sertifika   

Loyalbiotech certificate


Ekipmanlar

222.jpg


Dünya Çapındaki Müşteriler  

Ürünlerimiz ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Rusya, Kanada, Brezilya, Avustralya, Tayland, Filipin, Endonezya ve tüm dünyada ihraç edilmiştir.imageMüşteri Hizmetleri

Herhangi bir soruşturma zamanında zamanında cevap ve 24 saat içinde olmalıdır.
Sizinle işbirliği arıyoruz!


Roger Hee

Skype: sadık biyoteknoloji

Wicke Me: sadık biyoteknoloji
Whats Uygulaması: +852 54926144

E-posta: heroger@loyalbiotech.com
QQ图片20190715152714

QQ图片20190715152714